Oferty pracy

Do ENGIE Technika Instalacyjna aktualnie poszukujemy:

Kierownika Robót w branży instalacyjno-sanitarnej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  1. Koordynacja prac prowadzonych  przez dostawców usług, współpraca z brygadzistami .
  2. Opracowanie zapotrzebowań materiałowych, przygotowanie przedmiarów i obmiarów
  3. Koordynacja prac projektowych i udział w pracy zespołu projektowego.
  4. Weryfikacja dokumentów technicznych co do zgodności z warunkami rzeczywistymi.
  5. Kontrola zgodności terminów realizacji z harmonogramem.
  6. Kontrola zakresu prac.
  7. Sporządzanie protokołów odbiorowych.
  8. Kontrola jakości wykonywanych prac.
  9. Kontrola stanu BHP

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne branżowe
  • Doświadczenie w biurze projektowym i na budowie
  • Doświadczenie przy nadzorowaniu prac
  • Dobra znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki wachlarz benefitów (opieka lekarska, karta sportowa, ubezpieczenie)
  • Ciągły rozwój dzięki szkoleniom oraz projektom realizowanym dla klientów
  • Pracę w stabilnej firmie będącej światowym liderem w swojej branży

Zgłoszenia aplikacyjne prosimy kierować na adres: malgorzata.szymanczak@engie.com

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Engie Technika Instalacyjna sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (00-728), ul. Bobrowiecka 8. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.

Polityka rekrutacji – link poniżej.

Polityka rekrutacji