Oferty pracy

ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o.

ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą w zakresie projektowania, wykonywania i utrzymania instalacji technicznych w obiektach budowlanych. W ramach grupy ENGIE nasz zespół posiadający wysoką wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie wykonuje usługi na terenie Polski. Z korzyścią dla naszych klientów widzimy siebie, jako innowacyjnego partnera dla całego cyklu życia obiektu przez dostarczanie rozwiązań zorientowanych na optymalizację kosztów, oszczędność energii oraz trwałość i niezawodność.

Kierownik robót/Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

1.     Koordynacja  prac prowadzonych  przez dostawców usług, współpraca z brygadzistami .

2.     Opracowanie zapotrzebowań materiałowych, przygotowanie przedmiarów i obmiarów  prac.

3.     Koordynacja prac projektowych i udział w pracy zespołu projektowego.

4.     Weryfikacja dokumentów technicznych  co do zgodności z warunkami rzeczywistymi.

5.     Kontrola zgodności terminów realizacji z harmonogramem.

6.     Kontrola zakresu prac.

7.     Sporządzanie protokołów odbiorowych.

8.     Kontrola jakości wykonywanych prac.

9.     Kontrola stanu BHP

Wymagania

§  Wykształcenie wyższe techniczne branżowe

§  Doświadczenie w biurze projektowym i na budowie

§  Doświadczenie przy nadzorowaniu prac

§  Dobra znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

§  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

§  Profesjonalny program szkoleń

§  Szeroki wachlarz benefitów (opieka lekarska, karta sportowa, ubezpieczenie)

§  Ciągły rozwój dzięki szkoleniom oraz projektom realizowanym dla klientów

§  Pracę w stabilnej firmie będącej światowym liderem w swojej branży

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerniakowska 58 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.Dz.U.z2014r.poz.1182,1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 58. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) i oświadczam, że zapoznałem się z polityką rekrutacji (link)