Oferty pracy

Obecnie poszukujemy osób do pracy na terenie Warszawy w charakterze:

  1. Recepcjonistka/ta
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Opis stanowiska:
    1. Koordynowanie pracy biura w Warszawie.
    2. Prowadzenie terminarza spotkań oraz organizowanie wyjazdów służbowych.
    3. Wsparcie administracyjne zarządu.
    4. Nadzorowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej w wewnętrznym systemie obiegu dokumentów.
    Wymagania
     Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
     Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
     Doskonała organizacja i planowanie pracy
     Wysoka kultura osobista, takt i dyskrecja
     Umiejętność współdziałania oraz pracy pod presją czasu
    Oferujemy
     Pracę w stabilnej firmie będącej światowym liderem w swojej branży
     Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.
     Możliwość rozwoju
  2. Stażysta do działu księgowości

Zapraszamy do wypełnienia aplikacji rekrutacyjnej online.