Oferty pracy

ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o.

ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą w zakresie projektowania, wykonywania i utrzymania instalacji technicznych w obiektach budowlanych. W ramach grupy ENGIE nasz zespół posiadający wysoką wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie wykonuje usługi na terenie Polski. Z korzyścią dla naszych klientów widzimy siebie, jako innowacyjnego partnera dla całego cyklu życia obiektu przez dostarczanie rozwiązań zorientowanych na optymalizację kosztów, oszczędność energii oraz trwałość i niezawodność.

Kierownik projektu w zakresie instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  1. Zarządzanie projektami spełniające wymagania kontraktowe .
  2. Nadzór nad całością działań związanych z danym projektem w tym : poprawność dokumentacji technicznej, zamówienia materiałowe, zgodność dostaw z zamówieniem.
  3. Udział w przygotowaniu oferty.
  4. Udział w negocjacjach kontraktowych.
  5. Powołanie zespołu projektowego.
  6. Opracowanie harmonogramu realizacji.
  7. Opracowanie harmonogramu dostaw.
  8. Opracowanie harmonogramu zatrudnienia.
  9. Opracowanie cash flow.
  10. Stała kontrola budżetu poprzez przygotowanie comiesięcznych prognoz finansowych.
  11. Kontrola stanu BHP.
  12. Reprezentowanie spółki w kontaktach ze zleceniodawcą.
  13. Zamknięcie projektu, a w tym :

– uzyskanie protokołu odbioru końcowego

– rozliczenie podwykonawców

– analiza finansowa

– analiza techniczna

– archiwizacja dokumentów

– przekazanie projektu do Działu Serwisu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane
  • Praktyka w kierowaniu projektami – min. 5 lat
  • Kierowanie projektami o wartości powyżej 10 mln PLN
  • Znajomość MS Project
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Znajomość ustawy Prawo Budowlane
  • Znajomość zagadnień finansowych projektu
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie będącej światowym liderem w swojej branży.
  • Profesjonalny program szkoleń
  • Szeroki wachlarz narzędzi wspomagających pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciągły rozwój dzięki szkoleniom oraz projektom realizowanym dla klientów
  • Pracę w zgranym zespole

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerniakowska 58 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.Dz.U.z2014r.poz.1182,1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 58. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.